Mariobet Cepbank ve QR Kod ile Nasıl Para Yatırılır?

Kaliteli hizmetini yıllardır sürdüren Mariobet, kullanıcılarına sunduğu sorunsuz ödeme seçenekleri ile beraber güvenli hizmet sunması üyelerini memnun etmektedir. Curacao Gaming sertifikası ile güvenli hizmetini 2010 yılından bu yana sürdüren Mariobet, her ne kadar Türkiye’de BTK tarafından giriş adresi kapansa da anında güncellemektedir. Türkiye’de BTK tüm kaçak bahis siteleri giriş adreslerini engellerken, Mariobet güncel giriş adresini anında güncelleyip kullanıcılarına bildirmektedir. Mariobet giriş adresine http://mariobet883.com/ linkinden giriş yapabilir, ödemeler dâhil tüm avantajlı Mariobet seçeneklerine göz atabilirsiniz. Mariobet Cepbank ve QR kod ile nasıl para yatırılır sorusuna detaylı şekilde maddeler halinde açıklayalım.

Mariobet Cepbank Para Yatırma

Zengin ödeme seçenekleri arasında en kolay ödeme seçeneği olan Cepbank, çok rahat bir şekilde telefon numaralarına yapılan ödeme seçeneğidir. Mariobet Cepbank para yatırma seçeneği de düşük limitlerde sorunsuz ödeme seçeneği sunmaktadır.

  • Cepbank ile Mariobet sitesine para yatırmak için en az 100 TL olacak şekilde para yatırabilirsiniz. En fazla ise günlük 1.000 TL limitinde ödeme yapabilirsiniz.
  • Cepbank ile para yatırmak için banka hesabınızın internet şubesinde Cepbank ile ödeme seçeneği aktif olması gerekmektedir. Bunun için internet bankacılığa girebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Para yatırmak için Cepbank ile Para Yatırma seçeneğinde yer alan cep numarasına mobil şubeden en az 100 TL olacak şekilde para yatırabilirsiniz.
  • Para yatırdıktan sonra para yatırdığınız numaraya SMS şifresi gelecek ve bu şifre ile parayı talep edebilecektir.
  • Ayrıca Cepbank ile yatırım yapanlar %20 yatırım bonusundan yararlanabilmektedir.

Mariobet Cepbank ve QR kod ile nasıl para yatırılır sorusuna devam edelim.

güvenli para yatırma

Mariobet Qr Kod İle Yatırım Bonusu

Mariobet QR Kod Para Yatırma

Yatırım bonuslarından yararlanmanızı sağlayan Mariobet QR kod para yatırma seçeneği kullanıcılara her yatırım bonus kazandırmaktadır. Düşük limitlerde para yatırmanızı sağlayan QR kod ödeme seçeneğinde üst limit ise belirsizlik göstermektedir.

  • QR Kod ile para yatırmak isteyen kullanıcılar en az 50 TL olacak şekilde para yatırabilmektedir.
  • Her yatırıma özel %20 çevrim şartı olmadan yatırım bonusu verilmektedir. Bu sayede gelen bonusu çevirmeye gerek duymayacaksınız.
  • İşlemin gerçekleşmesi için bankanızın QR kod ile para transfer işlemi aktif olması gerekmektedir.
  • İşlemler QR kod yardımı ile gerçekleşirken, para yatırırken QR Kod ile Para Yatırma seçeneğinde yer alan koda yatırım yapacağınızı unutmayın.

Mariobet Cepbank ve QR kod ile nasıl para yatırılır işlemi gördüğünüz üzere kolay olduğu gibi gerekli tüm işlemler hem resmi sitede yazmaktadır. Hem de 7 gün 24 saat destek veren canlı destek ekibi yardımcı olmaktadır. Para yatırdıktan sonra mutlaka para yatırma formunu doldurmayı unutmayın. Hiçbir işlem yapmadan ve oyunları oynamadan evvel canlı destek ile iletişime geçmeyi ve bonuslarınızı talep etmeyi de unutmayın.

mariobet şikayet ve geri bildirim

Mariobet Şikayetleri

Kaliteli yapılan her işin rakipleri bir şekilde kötü yorumlar ile insanları yanlış...

mariobet yatırım kampanyaları

Mariobet Yatırım Bonusları

Curacao Gaming sertifikası ile kaliteli hizmet sunan Mariobet, kullanıcılarına onlarca bonus ve...

Tagged With :

Yorum yapın