Mariobet Papara İle Yatırım Ve Çekim Nasıl Yapılır?

Farklı ödeme seçenekleri ile kullanıcılarını memnun eden Mariobet, düşük limitlerde para yatırma ve çekme imkânı sunmaktadır. 2010 yılından bu yana her geçen gün daha da gelişen ve farklı ödeme seçenekleri sunan Mariobet, kullanıcılarının önerileri ile daha da gelişmektedir. Bu sayede üyelerin memnuniyet seviyesi artarken, özellikle ödeme seçeneklerinde hızlı, güvenli ve komisyonsuz işlem sunması daha da avantaj sağlamaktadır. Bununla beraber belirli ödeme seçenekleri ile para yatıranlara yatırım bonusu sunan Mariobet, çevrimsiz bonus hizmetleri sayesinde direk nakit bonus kazanabilirsiniz. Mariobet Papara ile yatırım ve çekim nasıl yapılır sorusunu kısaca değinirken, sunduğu avantajlara da göz atalım.

Mariobet Papara ile Para Yatırma

Ödeme seçenekleri bol olan Mariobet sitesinde bütün para yatırma alternatiflerinde düşük limitler bulunmaktadır. Mariobet Papara ile para yatırma seçeneği ise biraz daha farklı olup, üst limiti ise bol tutmuştur.

  • Para yatırma işlemi sırasında en düşük 500 TL para yatırabileceğiniz Mariobet sitesinde en fazla ise 25.000 TL yatırım yapabilirsiniz.
  • Para yatıran herkes ilk yatırımına özel olarak %30 oranında çevrimsiz bonus kazanmaktadır. Bonuslarınızı hiçbir işlem yapmadan canlı destekten talep etmeyi unutmayın.
  • Profilden Papara ile Para Yatırma seçeneğine gelerek burada bulunan PL kodlu Papara koduna para yatırmanız yeterlidir. Yatırım sonrası dekontunuzla beraber para yatırma formunu doldurmalı ve ardından canlı destek ile iletişime geçerek dekontu gösterip bonusu talep etmelisinz.

Kolay ödeme seçeneği ile hizmet sunan Mariobet, güvenli olmakla beraber sorunsuz işlem seçeneği sunmaktadır. Mariobet Papara ile yatırım ve çekim nasıl yapılır sorusunun yatırım kısmını görmüş olduk.

papara ile para yatırma

Mariobet Papara ile Yatırım Ve Çekim İmkanı

Mariobet Papara ile Para Çekme

Mariobet, para çekme konusunda kullanıcılarına kaliteli ve hızlı ödeme seçeneği sunmaktadır. Anında ödemeler hesaplarınıza gelirken hiçbir şekilde komisyon ya da işlem ücreti alınmamaktadır. Mariobet Papara ile para çekme işlemi çok daha hızlı ve kolay hale geldi diyebiliriz.

  • Bütün para çekme limitlerinde olduğu gibi Papara ile Para Çekme işlemi de en az 200 TL olurken, en fazla limit bulunmamaktadır.
  • Ödemeler en geç ortalama 5 dakika içerisinde hesabınıza gelmektedir.
  • Hiçbir şekilde para çekerken evrak ya da belge istenmemektedir.
  • Günde en fazla 3 kere para çekme işlemi yapabilirsiniz.
  • Yapılan para çekme işlemleri arasında en az 2 saat beklemeniz gerektiğini unutmayın.

Mariobet Papara ile yatırım ve çekim nasıl yapılır sorusunda para çekme kural ve limitlerini belirtirken hızlı ve güvenli talep edebilmeniz ayrıcalıklar arasındadır. Canlı destek dahi hiçbir yetkili sizden para yatırırken de, para çekerken de belge ya da evrak istenmediğini unutmayın. Ödemelerinizi kendi hesabınıza ait hesaplara aktarmanız gerektiğini de unutmayın. Aksi halde ödemeler iptal olacaktır. Merak ettiğiniz diğer bilgileri dilerseniz canlı destek ekibinden 7 gün 24 saat talep edebilirsiniz.

mariobet şikayet ve geri bildirim

Mariobet Şikayetleri

Kaliteli yapılan her işin rakipleri bir şekilde kötü yorumlar ile insanları yanlış...

mariobet yatırım kampanyaları

Mariobet Yatırım Bonusları

Curacao Gaming sertifikası ile kaliteli hizmet sunan Mariobet, kullanıcılarına onlarca bonus ve...

Tagged With :

Yorum yapın